Berani v závěru roku padli v Liberci. Prohráli 1:2

Kuriózní gól, dvě zlé minuty ve druhé třetině a nevyužité šance v závěru. Suma sumárum, v posledním utkání kalendářního roku prohráli zlínští hokejisté na ledě lídra v Liberci těsně 1:2.

LIBEREC – V 9. minutě přibyla do řad Beranů paní Štěstěna, jako by je chtěla odměnit za výborné výkony poslední doby.

Rozhodčí signalizovali vyloučení zlínského Honejska, domácí ovšem vyhodili kotouč zpoza branky tak „šikovně“, že ten za nezájmu beků na modré projel přes celé kluziště a skončil v opuštěné kleci Hrachoviny.

Ve druhé třetině se Tygři do Beranů pěkně zakousli. Výsledkem byla nejdříve ve 27. minutě povedená kombinace a Jaroslav Vlach měl na jejím konci snadnou práci.

Za dvě minuty stejný hráč překonal loučícího se Čiliaka podruhé a bylo to o gól pro favorita.

Hosté se nevzdali ani náhodou, byli to oni, kdo měli velké šance, v závěru se ale neujaly gólové střely Köhlera a Honejska.

Tentokrát to nevyšlo: Bílí Tygři Liberec – PSG Berani Zlín 2:1.