Další výhra pro Slovácko. Opavu zdolali domácí 3:1

UHERSKĚ HRADIŠTĚ - Hledači zajímavostí mohli před duelem Slovácka s Opavou konstatovat opravdovou kuriozitu. Shodou zajímavých okolností hráli domácí Hradišťané už počtvrté v řadě v lize na domácím trávníku. A když připočteme další soutěžní zápas v poháru proti Prostějovu, pak už vlastně v soutěžních utkáních popáté.

Tentokrát jim gólově vyšel úvod zápasu, nutno ale říci, že na úplném začátku mohli vést Slezané. Žídek ovšem trestuhodně hlavičkoval jen do náruče brankáře Bajzy.

Pak už to přišlo. Hostující kapitán se opět postavil do hlavní role. Tentokrát ve 14. minutě. A mělo to ještě horší následky. Svoji hlavičku totiž namířil do břevna a míč spadl na nohu překvapeného domácího stopera Hofmanna, který se štěstím dostal míč za brankovou čáru.

Od té chvíle hořeli hosté v obraně jako školáci při testu v lavici po měsíci distanční výuky.

Pro Sadílka bylo radostí zvýšit ve 24. minutě na 2:0 a za čtyři minuty nato měl zase jednoduchou úlohu Petržela.

Podivuhodnou půlhodinu završil opavský Holík. Brankář Bajza by se ale měl červenat ještě teď.

Ve druhé půli zlobili spíše hosté, ale nevytěžili z toho nic.

1.FC Slovácko – SFC Opava 3:1.