Divoká přestřelka za jeden bod. Zlín – Karlovy Vary 5:6 v prodloužení

ZLÍN - Dvakrát byli hodně dole, dvakrát se dostali na rovinu, nakonec ale zlínští hokejisté přeci jen padli. S Karlovými Vary určitě ukázali bojovná srdce. To se bude hodit.

Zápas začali Zlíňané hrající první část na hrudích s legendou Karlem Rachůnkem na jedničku, pokračovali na čtyři mínus.

Totiž: už na samém začátku potvrdil střelecký um posledních utkání Okál a poslal Berany do vedení.

Jenže ve 12. minutě už kulhali o dva góly. Kašíka vyhnal z branky Beránek, už předtím skórovali Graňák a Plutnar.

Druhá část: domácí rychle zabrali a vyrovnali trefami Dufka a Sedláčka.

Jenže pak si zase nedali pozor na bruslařsky hodně dobré Západočechy a naráz po gólech Černocha a Beránka zase byli zdánlivě opět na dně.

Stejný obrázek nabídl úvod třetí části. Zase úžasný zlínský vzmach. Ve 44. minutě se do toho pěkně obuli dva beci Řezníček a Novotný a ejhle – 5:5.

Dva body si ale vezou přes celou republiku domů Karlovarští. V signalizované výhodě propálil v prodloužení v 64. minutě Hufa Graňák.

PSG Berani Zlín – Energie Karlovy Vary 5:6.

A zdravě splašená extraliga pokračuje – v úterý jede Svobodova parta do Vítkovic.