Drogová recidivistka opět skončila ve spárech policie

Ilustrační foto
KROMĚŘÍŽSKO – V rukou policie skončila dvacetiletá žena, která na Kroměřížsku prodávala pervitin. Nepoučitelnou recidivistku policie zadržela už potřetí.

V předchozích dnech zahájil komisař z Oddělení obecné kriminality v Kroměříži trestní stíhání proti dvacetileté ženě z Kroměřížska. Ta se dopustila závažného trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Mladá žena od prosince loňského roku doposud nabízela a distribuovala v okresu Kroměříž pervitin. Drogu prodala nebo darovala nejméně pěti osobám. „Pachatelku jsme ve druhé polovině května zadrželi a nyní se nachází ve vazbě. Za tuto trestnou činnost jí hrozí až desetileté vězení. Obviněné prodej pervitinu údajně poskytoval obživu,“ uvedla tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Zlínského kraje Simona Kyšnerová.

Mladá žena však není v této oblasti žádným nováčkem. Obvinění z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy si totiž vyslechla již po třetí. Dvě předcházející obvinění padla už loni v červenci a v říjnu, kdy po říjnovém obvinění putovala do vazby. Pobyt ve vazební věznici ji zjevně od protiprávního jednání neodradil, protože po propuštění ve své činnosti pokračovala dál.

--> --> --> --> -->