Finiš bez bodu i bez gólu. Mladá Boleslav – Zlín 3:0

V Mladé Boleslavi se překvapení nekonalo. Zlínští hokejisté se před startem předkola play off zrovna nerozstříleli, gól nedali a padli 0:3.

Úvod měli daleko lepší domácí.

V 6. minutě poskočili do vedení po trefě Luntera. Nutno připomenout, že Zlíňané hráli v tu chvíli přesilovou hru.

Ve 12. minutě bylo s hosty ještě hůře, z poměrně velké dálky vypálil Ševc a bylo to už o dvě branky.

Ve druhé části berani přitrkli, jenže jejich rány během osmi minut hned třikrát zastavila branková konstrukce…

Po třech minutách třetí části ujel Skalický a nekompromisním bekhendem rozhodl.

Pak se ještě snad pět minut nehrálo, rozhodčí zkoumali dlouze video, ale čestný gól Zlína se nakonec nekonal…

Sečteno podtrženo: Berani končí po základní části desátí, po hrůzostrašném úvodu soutěže poklid. A co dál?

Předkolo play off načnou dvěma duely na ledě Olomouce. Hraje se v pondělí a v úterý.