Fotbalové hody na pokračování. Slovácko vyhrálo v Jablonci 3:0

Radost střelce druhé branky Klimenta (Foto: 1.FC Slovácko)
JABLONEC - Jsou jako válec, co se rozjede a ne a ne zastavit. Fotbalisté Slovácka jeli k dohrávce do Jablonce k boji o třetí místo. Na hřišti tradičně velmi silného soupeře, kde naposledy vyhráli v roce 2002!!!, se jim po sebevědomém výkonu zadařilo. Domů vezou cenné tři body za jasnou výhru 3:0.

Jeden z rozhodujících momentů nastal v prodloužení první půle. Po pěkné kombinaci převzal míč od Jurečky Petržela a s naprostým přehledem a ledovým klidem poslal míč do sítě brankáře Hanuše.

Druhou půli poznamenalo vyloučení domácího Jovoviče, který si ostře vyšlápl na Klimenta. Běžela 55. minuta.

Právě útočník Slovácka ošklivý faul potrestal za necelou čtvrthodinku stylově. Dostal se k míči ve velkém vápně a nikým neatakován jej poslal levačkou podruhé do branky.

Pak ho vystřídal Cicilia a z dalšího protiútoku v 79. minutě napálil míč nádherně do sítě.

Slovácku vyšlo vše, nač sáhlo, domácím nic. Nutno říci, že jim pozorná obrana hostí vlastně žádnou šanci nedovolila.

Jaká škoda, že na fotbal nemohou diváci. Na nedělní zápas s pražskou Slavií by bylo v Uherském Hradišti plno jako nikdy.