Hokejové derby se dohrávat nebude. Vsetín nabízí výměnu vstupenek nebo peníze

Vsetínští fanoušci se na přípravný duel se Zlínem těšili zbytečně. Derby uvidí až v sezoně. Foto: VHK ROBE Vsetín
VSETÍN - Tak už je jasno. Přípravné hokejové derby mezi Vsetínem Zlínem, které bylo minulý čtvrtek na Lapači předčasně ukončeno po první třetině za bezbrankového stavu kvůli mlze, se dohrávat nebude.

Vedení klubu VHK ROBE předložilo krajskému rivalovi několik náhradních termínů a čekalo na stanovisko soupeře, který ale všechny návrhy zamítl a nyní je tedy jasné, že příznivci se souboje rivalů v letní přípravě nedočkají.

„Velmi nás mrzí, že se utkání se Zlínem nedohrálo. Vnímali jsme, kolik fanoušků se na zápas těšilo, v průběhu první třetiny byla na stadionu atmosféra připomínající play-off. Ačkoliv jsme se snažili nalézt se zlínskou stranou řešení v podobě náhradního termínu, dostali jsme v tomto zamítavé stanovisko. Proto jsme se rozhodli reagovat tak, že každému, kdo si koupil na utkání vstupenku, nabídneme refundaci,“ uvedl jednatel VHK ROBE Vsetín Petr Neumann.

Příznivci mohou vstupenky ze zápasu se Zlínem vyměnit za lístek na přípravné utkání s polskou Osvětimí, nebo vrácení peněz. Držitelé permanentek dostanou jako refundaci slevu 20% do fanshopu v rámci přípravy s Osvětimí (6. září) a také s Popradem (1. září).

Právě se slovenským extraligovým týmem se vsetínští hokejisté utkají na Lapači už ve čtvrtek. Zápas začíná v osmnáct hodin.

--> --> --> --> -->