Jágr boys na kolenou. Kladno – Zlín 2:3

KLADNO - Hokejová extraliga nabrala znovu obrátky. Zlíňané jeli na Kladno k hodně důležitému duelu a zvládli jej parádně. Obrovský kus bojovnosti přinesl sladké ovoce. Všechny tři body.

Po první třetině bylo veseleji v domácích řadách, když se gólově prosadil domácí obránce Nash.

Ve druhém dějství velmi zajímavého představení hosté průběžný stav skvěle otočili.

Nejdříve se blýskl prudkou ranou čerstvý reprenovic Dufek, poslední dobou mu to pálí báječně.

Za čtyři minuty už Berani vedli, Ondráček akrobaticky tečoval ránu Novotného a hosté měli naráz gólově navrch.

To ještě stvrdil důrazem při sledování kotouče ve 43. minutě Kubiš, Zlín vedl o dvě branky, ale hotovo nebylo ani náhodou.

Jágr je opravdu Pan Hokejista, světová legenda se trefila hodně šikovně, když od zlínského gólu neuběhla ani půldruhá minutka.

Horké chvíle v závěru hosté přečkali, tři body jsou velkým bonusem.

Rytíři Kladno – PSG Berani Zlín 2:3. V pátek hostí Zlín lídra tabulky z Liberce.