Jak pan Bohumil ke štěstí přišel. Zlín – Příbram 1:0

ZLÍN - Potěšili ho jeho svěřenci, když porazili ve veledůležitém utkání Příbram 1:0. A pak taky jeho věrná paní Eva, od níž po vypjatém utkání dostal sladkou pausu. I tak trenérský bard ke štěstí přišel.

Potvrdilo se očekávané. Příbram jde pod vedením Pavla Horvátha nahoru výkonnostně i nasazením a nebude vůbec jednoduchým soupeřem.

Na tribuně usazené manželky obou zlínských trenérů Páníka a Somberga se stejně jako tentokrát výborný čtyřicetihlavý dav „kotelníků“ rozhodně nenudily.

První velkou šanci domácích skvěle vychytal z hlavy Čanturišviliho mladý hostující golman Melichar.

Kapituloval až ve 39. minutě, kdy ho po zásahu VARu překonal z penalty Poznar. Jeho otec na tribuně musel mačkat i palce u nohou.

Ve druhé půli viděli mimo jiné otec a syn Jugasové (exkapitán Zlína ve službách Jablonce má problémy s kolenními vazy) parádní ránu hostujícího Antwiho do břevna po jemné teči brankáře Dostála.

Pak vnější tyč Džafiče a neuznaný gól Čanturišviliho po těsném ofsajdu.

Nu a pak se ozval závěrečný hvizd a pan Páník mohl k manželce pro šťastný vítězný polibek.

Zlín končí základní část soutěže v Plzni a na Slavii.