Kapela Kryštof odehraje v Kroměříži tříhodinový koncert

KROMĚŘÍŽ - Populární skupina Kryštof přijede do Kroměříže. Tříhodinové vystoupení, které tentokrát nestaví na světelných efektech a bombastické výpravě, se uskuteční ve čtvrtek 19. března od 19.00 v Domě kultury, serveru Zlin.cz to za kroměřížskou radnici uvedla Šárka Kučerová.

Předprodej vstupenek na koncert, který je součástí projektu JenomPísničkyTour, bude zahájen 19. ledna.

„Velmi mě těší, že kapelu ověnčenou mnoha cenami, uznávanou hudebními odborníky a obdivovanou fanoušky uvidíme a uslyšíme poprvé živě v Kroměříži. JenomPísničkyTour je specifickým programem postaveným nejen na hudbě, ale také na mluveném slovu, proto je ideální na pódium divadelního sálu Domu kultury,“ řekla místostarostka Daniela Hebnarová.

On-line předprodej vstupenek na všechny koncerty JenomPísničkyTour jaro 2020 bude zahájen v neděli 19. ledna v 10.00 hodin. Cena vstupenky do prvních devíti řad je 990 korun, za lístek od desáté do 21. řady zaplatí návštěvníci o stovku méně.

„Systém prodeje vstupenek byl stanoven podle přání managementu kapely. Počet vstupenek na osobu bude omezen na maximálně čtyři kusy, rezervace je možná pouze na tři dny a zakoupené vstupenky nelze vrátit,“ uvedl ředitel Domu kultury v Kroměříži Pavel Sedláček. Doprodej vstupenek na pokladnách Domu kultury v Kroměříži začne v pondělí 20. ledna v rámci provozní doby jednotlivých pokladen.

Skupina Kryštof se po mnoha vyprodaných sportovních halách a obřích festivalových amfiteátrech vydala v roce 2018 na turné s podtitulem „divadelní“. Koncerty projektu s názvem JenomPísničkyTour, s nímž Kryštof putuje po větších i menších českých městech, se konají v divadlech nebo divadelních klubech či domech kultury. V rámci závěrečné části jaro 2020, která bude mít 15 zastávek, kapela zahraje mimo jiné i v Novém Jičíně, Českém Těšíně, Strážnici, Opavě, Písku a Kolíně.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x