Klimentův hattrick, Slovácko v osmifinále poháru

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Diváci tak možná u online přímého přenosu, stadion úplně prázdný. Hlavním rozhodčím fotbalových událostí je teď koronavirus. Přesto se fotbal hraje i když v totálně nouzovém režimu. Slovácko hrálo o odpustky za domácí prohru v lize proti Pardubicím a další blamáž v duelu s druholigovým Prostějovem nedopustilo.

Naopak, od samého začátku diktovali bílí tempo, vytvářeli si šance a z nich mimo jiné rekrutovaly penalty.

Dvě ještě v prvním poločase suverénně proměnil Jan Kliment, který tentokrát nastoupil od začátku zápasu.

V závěru poločasu se k němu přidali Kadlec a Reinberk a góly obou obránců už daly jasně najevo, kdo jde mezi šestnáctku nejlepších v poháru.

Ve druhé půli pak dokonal hattrick Kliment a když se ještě přidal Havlík, zasvítilo na ukazateli skóre skvostných 6:0.

Slovácko také dohání resty v ligové soutěži, v úterý 13. října přivítá na svém stadionu opět za nulové divácké účasti Příbram.