Krakonoš si mne vousy: Vrchlabí – Vsetín 4:3

VRCHLABÍ - Tohle už byl zápas play off se vším všudy. Začalo čtvrtfinále druhé nejvyšší soutěže Chance ligy. Vsetínští jeli do Vrchlabí, pod vrcholy Krkonoš se hrál vyrovnaný zápas, v prodloužení rozhodli domácí v přesilovce.

Domácí začali výborně, vedli od 6. minuty gólem Mrni a Vsetínští dostali v poslední minutě první části další tvrdý direkt, Machač je poslal do kabin přemýšlet, proč prohrávají už o dva góly.

Masáž v šatně hostům pomohla, domácí chvilku zaspali a bylo vyrovnáno. Slepené góly nasázeli během 81 vteřin Půček a Březina.

Domácí ale zase odskočili, když se prosadil podruhé šikovný Mrňa, Berger ovšem uzavřel účet druhé třetiny vyrovnáním na 3:3.

Pak dlouho nic, až přišlo prodloužení. Rozhodčí velmi přísně vyloučili Kucharczyka a Krakonoš byl doma. Díval se na opravdu parádní výměnu puků Vrchlabských a přesnou dorážku Urbana, na kterou neměl vsetínský strážce tyčí Gába nárok.

Vrchlabí – Vsetín 4:3 po prodloužení.

V sérii tak vede Vrchlabí 1:0, další duel znovu na jeho ledě v sobotu v podvečer.