Lázeňské smeče, teče, možná křeče… a jak rychle ten čas teče

Tenisový turnaj Lázní Luhačovice a.s. už tuto sobotu. Foto: Lázně Luhačovice, a.s.
LUHAČOVICE - Rok se s rokem schází jako by čím dál častěji. To potvrzují třeba sice nestárnoucí, ale rozhodně ani nemládnoucí účastníci jedné hodně oblíbené sportovní akce s příjemně společenským nádechem. V docela kultovním luhačovickém tenisovém areálu na dohled od Ottovky i kolonády si to v sobotu 3. září rozdají účastníci 9. ročníku Tenisového turnaje Lázní Luhačovice a.s.

„Začíná se v devět dopoledne, počasí máme pod dohledem a sportovní štěstí přejeme úplně každému. Historii dosavadních osmi ročníků představíme účastníkům i přítomným lázeňským hostům pěkně přehledně hned v těsné blízkosti dvorců,“ podotýká ředitel turnaje Dalibor Chrastina.

Účast přijme celá řada přátel, obchodních partnerů i známých tváří, kteří se tu vždy cítí jako doma.

Teče, smeče, možná i křeče čekají tradičního účastníka turnaje Roberta Heče, aby se to pěkně rýmovalo.

„Naladil jsem formu na dovolené s rodinou, dám do toho vše,“ tvrdí věčný mladík, reportér TV Prima, který si v přípravě opakovaně zaběhl půlmaraton.

„Já ladím trochu jinak. S manželem si vždycky na Moravu bereme kola. I letos jsme projeli a po turnaji ještě projedeme kus vašeho krásného kraje,“ hlásí se k účasti moderátorka Marie Retková, která se vyznačuje tím, že má lepší forhend než bekhend, ale zároveň bekhend než forhend. „To záleží na tom, jak mne můj Petr koučuje,“ směje se sympatická dáma.

Velké věci se dají čekat třeba od televizního manažerského páru Jan Dudek, Eva Stejskalová. „V našem případě to určitě bude mít náboj, to vím,“ říká šéf televize TVS Jan Dudek.

Jako vždy přijal pozvání organizátorů Martin Berdych, otec našeho dlouholetého úspěšného tenisty Tomáše.

Pokračování článku najdete zde.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x