Místo tří bodů čistá nula. Zlín – Karlovy Vary 4:5

ZLÍN - Beranům se na střídačku vrátil trenér Svoboda, nebylo by ale divu, kdyby se o něho na konci pokoušel infarkt. Vést dvakrát o dva góly a prohrát dvě vteřiny před koncem, to je silná káva.

Karlovarští jsou nejpříjemnějším překvapením extraligy a ve Zlíně stoprocentně dokumentovali, proč to tak je. I když byli dvakrát hodně dole, neopouštěla je enormní snaha, která se nakonec bohatě vyplatila.

Po 16 minutách vedli Zlínští velice nadějně 2:0, když se střelecky prosadili Honejsek a Okál, ten mimochodem skóroval v nové sezóně úplně poprvé.

Exzlínský Šenkeřík ovšem ještě do přestávky snížil a dal zápasu nový náboj.

Ve druhé třetině hosté Vondráčkem srovnali účet a rozhodnout se mělo v závěrečném dějství, což se také stalo…

V oslabení nejdříve parádně skóroval Köhler a když ve 47. minutě nachytal Okál brankáře Novotného na hruškách i švestkách zároveň, vypadalo to na další tři body pro domácí.

Berani ovšem nemají ani jediný.

Deset minut před koncem Lauko jásal i trnul, rozhodčí po dlouhém zkoumání videa jeho gól potvrdili.

Což byla voda na rozjetý mlýn Energetiků. V 52. minutě druhým gólem Šenkeřík vyrovnal a to ještě nebylo vše.

Minutovou přesilovku pěti proti třem Zlínští promrhali. Hosté pak šli také do přesilovky, třebaže jen o jednoho muže. V čase 59.58 sebrali Beranům jakoukoliv adventní pohodu a naopak sebe naladili v podivuhodném utkání plném zvratů přímo ježíškovsky.

PSG Berani Zlín – Energie Karlovy Vary 4:5.