Mladá dealerka drog skončila ve vazbě

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
KROMĚŘÍŽ - Až pětileté vězení hrozí mladé dealerce drog z Kroměříže, která putovala do vazební věznice. Serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

Do vazební věznice v Olomouci putovala teprve devatenáctiletá dívka z Kroměříže, která distribuovala ve velkém pervitin. Dívku, která je sama uživatelkou pervitinu, obvinili z distribuce drogy kroměřížští kriminalisté poprvé letos v červenci. Mladá žena však i po obvinění z dealerství v trestné činnosti pokračovala a drogu dále distribuovala širokému okruhu narkomanů, mezi nimiž byl i mladistvý.

„Kriminalisté devatenáctiletou ženu zadrželi ve středu odpoledne v bytě v Kroměříži, ve kterém následně provedli domovní prohlídku, při níž našli několik sáčků se zbytky pervitinu a další věci důležité pro trestní řízení,“ podotkla Javorková.

Za trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy v případě prokázání viny hrozí dívce až pětiletý trest odnětí svobody. Kroměřížští kriminalisté na případu nadále pracují.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x