Na zlínském zámku budou nově otevřeny zájmové kroužky pro děti

Ilustrační foto (Foto: Zámek Zlín)
ZLÍN - Od začátku druhého školního pololetí přichází nově společnost Zlínský zámek s nabídkou zájmových kroužků. Děti se zde mohou věnovat józe, divadlu nebo se seznámit s prací filmařů, serveru Zlin.cz to za zlínský zámek řekla Kateřina Martykánová.

Kroužky začínají v týdnu od 3. února. Bližší informace mohou zájemci dostat na dni otevřených dveří ve středu 15. ledna od 15.00 do 19.00 hodin, ve stejném termínu se uskuteční i zápis. Přihlášku je ale možné poslat také elektronicky.

Pět nových zajímavých zájmových kroužků pod názvem Zámecké kroužky otevírá pro děti v centru Zlína společnost Zlínský zámek. Kroužky jsou určeny pro děti od 6 do 14 let, které chtějí svůj čas využít smysluplně a něco nového se naučit. V nabídce jsou kroužky Hravá jóga, Zlínská strašidla se zaměřením na pověsti a historii, výtvarný Kreativní ateliér, Dětské divadlo s výukou hraní a recitace a Mladí filmaři, kteří budou pracovat pod hlavičkou Zlín Film Festivalu.

„Den otevřených dveří, který poskytne podrobné informace o náplni kroužků a termínech konání, se koná ve středu 15. ledna mezi 15. a 19. hodinou. Zde bude také možné se na kroužky přímo zapsat. Druhou možností je přihlášení prostřednictvím online formuláře,“ upřesnila Martykánová.

Kroužky se budou konat jednou týdně v odpoledních hodinách, a to od 3. února do 26. června (kromě období jarních prázdnin) přímo v budově zámku ve 3. podlaží. Kurzovné činí 1 700 Kč. Slevu na 1 500 Kč je možné získat při platbě do 31. ledna, v případě zapsání dvou dětí do jednoho kroužku nebo při zapsání jednoho dítěte do dvou kroužků.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x