Naplňme Lapač až po střechu! Hokejový Vsetín chce díky virtuálnímu vstupnému vyprodat legendární stadion

Foto: www.hc-vsetin.cz
VSETÍN – Jenom pár dní před startem semifinálové série play-off Chance ligy mezi hokejisty Vsetína a Dukly Jihlava vedení VHK ROBE připravilo speciální akci pro fanoušky, kteří mohou ve složité době podpořit klub zakoupením virtuální vstupenky na semifinálovou sérii s Jihlavou a na oplátku získat zajímavé odměny. Podaří se alespoň virtuálně naplnit Lapač až po střechu?

Letos je to pětatřicet let od chvíle, kdy vsetínský zimní stadion získal svoji dnešní podobu. Legendárním se stal jak hokejovými úspěchy Valachů, tak svojí ikonickou střechou sedlovitého tvaru. A právě o tu nyní tak trochu půjde.

Příjmy ze vstupného jsou pro Vsetín klíčové, zároveň fanoušci stále nemohou utkání navštěvovat. Podaří se nám tak stadion naplnit alespoň virtuálně? A jak je u nás zvykem, symbolicky až po střechu? Klub můžete v těžké době zásadně podpořit zakoupením virtuální vstupenky na celou semifinálovou sérii, ve které vsetínští hokejisté měří síly s Jihlavou. Na oplátku získáte zajímavé odměny a pomůžete klubu eliminovat ekonomické dopady způsobené vládními restrikcemi.

Virtuální vstupné „platí“ pro nejdelší možný počet, tedy sedm utkání celého semifinále. Vstupenky jsou v prodeji od 31. března do 14. dubna 2021. Klub bude odměny distribuovat v druhé polovině dubna.

„Rok s covidem uběhl jako voda a bohužel se odehrál v režii takových omezení, jaká jsme si ještě před několika měsíci neuměli či ani nechtěli představit. Na Lapači bez diváků jako na opuštěném ostrově. Covid zasáhl asi každému určitým způsobem do života včetně sportu, vsetínského hokeje nevyjímaje. Naše hokejová mládež nechodí do školy, skoro celou sezonu nemůže ani trénovat, kluci žijí téměř rok bez hokeje. Naštěstí tady máme mužský tým, který může hrát hokej, hraje a momentálně postoupil do semifinále play-off,“ prohlásil na klubovém webu jednatel VHK ROBE Vsetín Daniel Tobola.

„Dlouhodobě se držíme našeho hesla SPOLU ZA VSETÍN, které pro nás znamená, že klub tvoří mládež, A-tým, fanoušci a partneři klubu dohromady. Jedno bez druhého nemůže dostatečně fungovat. Doba covidová nás rozhodně zasáhla, přesto chceme i nadále být tím klubem, který funguje zdravě sportovně i ekonomicky. Pokud se rozhodnete vsetínský hokej jakkoliv finančně podpořit, budeme si toho upřímně velice vážit. Pomůžete tím zmírnit nepříjemné ekonomické dopady, které nepřítomnost fanoušků na tribunách Lapače přinesla. Vaše finanční podpora touto formou pomůže náš klub i nadále držet na úrovni, kterou jsme společně vybudovali. Ještě jednou jménem celého klubu děkujeme za vaši dlouholetou přízeň a podporu a těšíme na brzké společné shledání na tribunách,“ dodává Tobola.

Vedení klubu rovněž pro držitele permanentních vstupenek připravil režim kompenzací za utkání, která v sezoně 2020/2021 nemohli navštívit. Držitelé permanentních vstupenek nyní mají možnost získat peníze za tato utkání zpět. Zároveň mohou vsetínský klub výrazně podpořit, pokud se rozhodnou pro vrácení pouze části peněz.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x