Někdo sbírá známky, někdo elektrokola. Neznámý pachatel jich z prodejny ve Vsetíně ukradl rovnou šest

Neznámý pachatel ukradl ve Vsetíně několik elektrokol. Foto: Policie ČR
VSETÍN - Škodu za více jak milion korun způsobil prozatím neznámý pachatel krádeží elektrokol z prodejny jízdních kol Planet Bikes v ulici U Skláren ve Vsetíně. K vloupání došlo během noci z pondělí na úterý. Krádež zjistil majitel v úterý ráno, když přišel do obchodu. Pachatel násilím překonal jak bránu oplocení, tak vstupní dveře do prodejny. Uvnitř poté odcizil šest pánských elektrokol a několik desítek tisíc korun z pokladny.

Konkrétně se jednalo o elektrokolo značky SPECIALIZED TURBO LEVO COMP ALLOY, černé barvy, elektrokolo značky SPECIALIZED TURBO LEVO COMP ALLOY FLO RED/BLACK, barvy červeno-černé, elektrokolo značky SPECIALIZED LEVO COMP CARBON NB, černé barvy, elektrokolo značky PIVOT FIREBIRD, stříbrné barvy, eletrokolo značky PIVOT FIREBIRD, oranžové barvy a elektrokolo značky SPECIALIZED LEVO ALLOY NB S4, černé barvy.

Případem se nyní zabývají vsetínští kriminalisté. Po pachateli a odcizených kolech nyní pátrají.

V souvislosti s touto trestnou činností žádá policie o pomoc také případné svědky, kteří si v uvedenou dobu všimli čehokoliv podezřelého, osob nebo vozidel, aby zavolali na bezplatnou linku Policie ČR 158. 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x