Neznámá žena vzala u pokladny cizí peněženku. Teď ji hledá policie

Foto: Policie ČR
VSETÍN – Do hledáčku policistů se dostala neznámá žena, která v úterý 14. března krátce před jedenáctou dopoledne vzala u pokladny v jedné ze vsetínských drogerií cizí peněženku. Se ztotožněním ženy žádají policisté také veřejnost.

Zákaznice prodejny drogerie nechala peněženku ležet na pásu pokladny, a zatímco si skládala nakoupené zboží do kočárku, s peněženkou z obchodu odešla jiná paní. „I když v peněžence nebyla žádná velká hotovost, přišla nepozorná žena mimo jiné i o osobní doklady či platební karty,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

Policisté věc šetří pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což lze v krajním případě uložit až dvouletý trest odnětí svobody.


„Vzhledem k tomu, že se ženu na snímku prozatím nepodařilo ztotožnit, vyzýváme ji, aby policisty sama zkontaktovala. Zároveň žádáme veřejnost o pomoc se ztotožněním mladé ženy. Jakékoliv informace přijmeme na kterékoliv policejní služebně či prostřednictvím bezplatné linky 158,“ uzavřel policejní mluvčí.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x