Plzeňské Beranům chutnalo. Zlín vyhrál jasně 4:0

ZLÍN - Už bylo načase. Nejen po třech porážkách vyhrát v extralize, ale také stylově oslavit prvorozeného syna Antonína Honejska. Vyšlo to maximálně, maličký Maxík může zářit stejně jako jeho táta, střelec dvou branek, štěstím. Tohle se prostě povedlo.

Plzeň přitom přijela do Zlína také nažhavená, i ona má posledních pár utkání hlušší místa. Však také hned na konci úvodního pobytu na ledě pálil nebezpečně lídr kanadského bodování Gulaš. Kašík v tu chvíli a pak pořád dál a dál naprosto bezchybný.

Na první gól si diváci počkali jen do 5. minuty. Claireaux vyhrál buly a Jan Dufek prokázal, jak nenápadné ale dokonalé góly umí dávat.

Pak už si vzal slovo novopečený rodič. V 16. minutě se Honejsek dostal k puku, který mu v pádu naservíroval Kubiš a pěkně zakončil. 2:0.

Hosty to otřáslo, ale nezlomilo je to. Což ovšem došlo naplnění ve 24. minutě. To tečoval Hermanův puk Sedláček a bylo prakticky hotovo.

Zmar Plzeňských a zdar Zlínských pečetil ve 44. minutě znovu Honejsek.

PSG Berani Zlín – Škoda Plzeň 4:0.

Následuje reprezentační pauza a pak rychlý sled devíti duelů do 6. března.