Poslední sbohem. V Koryčanech se rozloučili s hasičem, který zahynul při výbuchu domu

V Koryčanech se konal pohřeb hasiče, který tragicky zahynul při výbuchu domu. Foto: Jiří Balát
KORYČANY – Na svou poslední cestu se vydal jeden z hasičů, kteří tragicky zahynuli při explozi rodinného domu, k níž došlo 15. září v Koryčanech. Pohřbu se zúčastnilo na sto lidí.

Ve středu 22. září se v kostele svatého Vavřince v Koryčanech uskutečnil pohřeb jednoho z dobrovolných hasičů, kteří zahynuli při výbuchu rodinného domu v Koryčanech.

Na poslední cestě jej doprovodily desítky hasičů z jednotek z okolních obcích i kolegové ze sousedního Jihomoravského kraje, rodina, přátelé, obyvatelé Koryčan. Uctít jeho památku a vyjádřit soustrast pozůstalým přijeli také hejtman Zlínského kraje Radim Holiš a předsedkyně sociálního výboru Zastupitelstva Zlínského kraje Alena Gajdůšková.

Poslední rozloučení s druhým hasičem jednotky Sboru dobrovolných hasičů Koryčany, který při zásahu zahynul, je naplánováno na sobotu 25. září.

Charita Kroměříž ve spolupráci s městem Koryčany vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc všem lidem, které tragická událost postihla. Finanční dary mohou lidé posílat na zvláštní bankovní účet č. 115-5041170287/0100.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x