Přední české kapely, přehlídka plavidel i ohňostroj. Holešovská Regata v červnu připluje ve velkém stylu

Foto: Holešovská Regata
HOLEŠOV – Holešovská Regata se v červnu po dvouleté pauze opět vrátí do zámeckých zahrad. Jubilejní 10. ročník největšího rodinného festivalu u nás nabídne spoustu kvalitní hudby, bohatý doprovodný program pro celou rodinu, přejezd vodní lávky, soutěžní přehlídku netradičních plavidel a mnoho dalšího.

Desátá Holešovská Regata se uskuteční ve dnech 17. a 18. června, tradičně v zahradách zámku Holešov. Na hlavním pódiu se během dvou dnů vystřídají přední kapely české i slovenské hudební scény.

Letošní Regata je pro nás opravdu výjimečná. Museli jsme si na ni dlouho počkat, ale o to víc se teď těšíme. Naše desáté narozeniny oslavíme tam, kde to všechno začalo – v nádherném prostředí holešovských zámeckých zahrad, spolu se skvělými muzikanty, ale především s našimi fanoušky, kteří nám už opravdu chyběli!“ uvedl ředitel festivalu Michal Žáček.

V pátek se návštěvníci festivalu mohou těšit na kapely Čechomor, Support Lesbiens, a večerní finále bude patřit kapele Queenie, která je jednou z nejuznávanějších tribute kapel britské popové legendy a která vystupovala i na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II.

Sobotní program bude jako vždy našlapaný skvělou hudbou i doprovodným programem. Na podiu vás budou bavit např. Mirai, No Name, Mňága a Žďorp, Vesna, Kateřina Marie Tichá a Bandjeez. O velkolepé sobotní finále se postará showman Vojtěch Dyk s kapelou B-side Band. Následovat bude ohňostrojová party k 10. výročí Holešovské Regaty a 700. výročí města Holešov.

Během sobotního odpoledne se na vodním kanále uskuteční jubilejní přehlídka netradičních plavidel i oblíbený přejezd vodní lávky, na který se každoročně hlásí až několik desítek odvážlivců. Hudbě bude patřit také zámecké nádvoří, kde vystoupí kapely Moonshine, Tokyo a Vesna. Malí návštěvníci se můžou těšit na pohádkový muzikál Popelka, dětskou zónu se spousty sportovních i kreativních aktivit či aquazorbing.

Vstupenky na Holešovskou Regatu se prodávají v sítích Ticketportal a Goout, do konce května ještě stále za zvýhodněnou předprodejní cenu. Vstupenky zakoupené na předchozí ročníky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x