Ředitelkou Energetické agentury Zlínského kraje zůstává Knotková

Miroslava Knotková (Foto: Zlínský kraj)
ZLÍNSKÝ KRAJ – V čele Energetické agentury Zlínského kraje zůstane i nadále ředitelka Miroslava Knotková. Agenturu vede už řadu let, řekl serveru Zlin.cz náměstek hejtmana Zlínského kraje Lubomír Traub.

Správní rada Energetické agentury Zlínského kraje potvrdila Knotkovou ve funkci na základě výběrového řízení. „Paní Knotková úspěšně vede Energetickou agenturu Zlínského kraje již řadu let, během kterých pomohla získat pro území kraje přibližně 5,5 miliardy korun na realizaci nejrůznějších projektů v oblasti energetiky. Pro Zlínský kraj i obce odvádí dlouhodobě velmi kvalitní práci, a proto správní rada rozhodla, že Energetickou agenturu Zlínského kraje povede i nadále,“ uvedl Traub.

Energetická agentura Zlínského kraje je obecně prospěšná společnost založená v roce 2006. Jejím zakladatelem a jediným vlastníkem je Zlínský kraj. Poskytuje nezávislé energetické poradenství pro všechny subjekty veřejného a podnikatelského sektoru, ale i občanům na území Zlínského kraje s cílem snižovat energetickou náročnost kraje a znečištění jeho ovzduší.

Energetická agentura Zlínského kraje dále také propaguje příklady dobré praxe, realizuje analytické a koncepční práce, iniciuje a připravuje projekty v oblasti energetiky, podporuje vznik energetického managementu kraje, měst a obcí a podílí se na mezinárodní spolupráci při přípravě a propagaci energetického poradenství a projektů.

-->
×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x