Rekonstrukce Jídelny Libušín je u konce, rožnovské muzeum hledá nájemce

Foto: NMVP
ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Po šesti letech končí rekonstrukce vyhořelé Jídelny Libušín na Pustevnách. Národního muzeum v přírodě, které tento objekt společně se sousedním hotelem Maměnka provozuje, nyní hledá nájemce obou objektů, sdělil serveru Zlin.cz mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

V druhé polovině července by se podle předpokladů po šestileté rekonstrukci měla pro veřejnost otevřít Jídelna Libušín na Pustevnách. Národní muzeum v přírodě aktuálně vyhlásilo veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na nájem objektů Libušín a Maměnka.

„Předmětem výběrového řízení je uzavření smlouvy o nájmu prostor sloužících k podnikání objektu Maměnky a objektu Libušína v katastrálním území Prostřední Bečva a to k provozování hostinské činnosti v případě Jídelny Libušín a ubytovacích služeb u hotelu Maměnka,“ uvedl generální ředitel Národního muzea v přírodě Jindřich Ondruš.  „Písemné nabídky mohou zájemci předkládat nejpozději do 20. května s tím, že jsme umožnili také prohlídku objektů v místě a to ve čtvrtek 14. května od 12,00.

Veškeré informace k vyhlášené soutěži jsou k dispozici na webu Národního muzea v přírodě,“ uzavřel ředitel Ondruš.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x