Rožnovská radnice nabízí brigádu lidem, kteří se ocitli ve finanční tísni

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Městský úřad nabízí několik pracovních míst lidem, kteří aktuálně nemohou vykonávat své stálé zaměstnání a mají zájem o přivýdělek. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Petra Graclíková.

Pracovní náplní krátkodobé brigády bude především pomoc při očistě města. Zájemci se mohou hlásit na odboru správy majetku až do 3. listopadu 2020.

Aktuální situace okolo nemoci COVID-19 zapříčinila, že mnoho občanů nemůže momentálně vykonávat své stálé zaměstnání. Město Rožnov pod Radhoštěm se rozhodlo těmto lidem podat pomocnou ruku. „S kolegy jsme řešili jak lidem pomoci. Nabízíme formu krátkodobé brigády, která občanům může alespoň částečně pomoci s finanční situací, kterou musí aktuálně řešit. Jedná se převážně o fyzickou práci, avšak nikterak náročnou. My zajistíme lidem práci a přivýdělek a oni nám všem na oplátku pomohou zvelebit město, to mi přijde jako férová nabídka,“ řekl starosta města Radim Holiš.

Brigádníci, kteří by měli zájem o tuto formu přivýdělku, budou převážně pomáhat s očistou města – čištění chodníků, odplevelování, seče či odstraňování spadaného listí. Práce bude na dohodu o pracovní činnosti a zájemci se mohou přihlásit do 3. listopadu 2020 na odboru správy majetku u vedoucího oddělení komunálních služeb Miroslava Kováře, e-mail miroslav.kovar@roznov.cz, tel. kontakt 571 661 149.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x