Saunová noc se ve Velkých Karlovicích ponese v retro stylu

Wellness Horal saunový rituál (Foto: Resort Valachy)
VELKÉ KARLOVICE - Relaxační centrum Wellness Horal ve Velkých Karlovicích pokračuje v oblíbené tradici saunových nocí na různá témata. Ta nejbližší, v sobotu 3. října, se ponese v retro stylu třicátých let, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.

Wellness Horal bude v tento den otevřeno mimořádně až do půlnoci. Atmosféru nočního koupání a saunování podtrhne osvětlení svíčkami a v saunovém světě se budou každou hodinu konat saunové rituály. „Při saunování se přeneseme do minulosti, a to doslova. Od 19.00 hodin se návštěvníci mohou těšit na atmosféru podpořenou retro hudbou a výzdobou, uvítáme je v dobových kostýmech. Věříme, že to lidem zpestří zážitek ze saunování,“ podotkl saunér relaxačního centra Jiří Malina.

Právě saunové rituály patří k největším lákadlům Wellness Horal. To je jedním z mála v tuzemsku, které pořádá rituály pravidelně, a to minimálně osmkrát denně včetně speciálního dopoledního rituálu pro děti. Při rituálech, která návštěvníkům zpestřují pobyt v sauně a výrazně pomáhají posílit imunitu, saunéři víří vzduch ručníky pro zvýšení pocitu horka a intenzivnější pocení. Zážitek podtrhují speciální vonné esence a nabízené tělové peelingy. „Pro saunovou noc jsme zvolili uklidňující esence. Sauny provoní santal, borovice a jedlové jehličí,“ dodal Jiří Malina.

Návštěvu Saunové noci si lze zpestřit i exotickou masáží nebo beauty rituály, aktuální novinkou jsou jávské masáže s rodilými Jávankami.

Zatím je provoz wellness center bez omezení a v prostoru bazénů a saun je možné pobývat bez roušek. Hosté je ale musejí používat v šatnách a ve vstupní recepci.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x