Ski areál Razula zve na Valentýnské lyžování: za hubičku dostanou páry druhý skipas zdarma

Za „hubičku“ si užijete lyžovačku na Razule. Ilustrační foto
VELKÉ KARLOVICE – Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích opět připravil pro lyžaře netradičního Valentýna s nádechem recese. Od pondělí 14. do pátku 18. února mohou zájemci oslavit svátek zamilovaných na lyžích s oblíbenou akcí Valentýnské lyžování za hubičku.

Návštěvníci v těchto dnech obdrží k zakoupenému celodennímu skipasu druhý zdarma, když se dostaví k hlavní pokladně u sjezdovky Razula ve dvou a při koupi skipasu podají důkaz své zamilovanosti. „Způsob, jakým přesvědčí pokladní o svých vzájemných citech, je zcela na jejich fantazii. Respektujeme přitom, že zamilované mohou být i děti či osoby stejného pohlaví,“ uvedla mluvčí Ski areálu Razula Martina Žáčková. Akce platí po celou provozní dobu, tedy od 8:30 do 17:30 hodin.

Vítanou možností, jak zakončit společně prožitý „zamilovaný“ den ve dvou, se může stát následné posezení u nového Zimního menu a sklenky vína v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna, nebo návštěva relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály. Wellness Horal je otevřeno každý den až do 21:30 hodin.

Více na www.razula.cz

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x