Slavičín bude hostit burgerový festival

Ilustrační foto
SLAVIČÍN – Sobota 24. července bude ve Slavičíně patřit prvnímu ročníku HamBurger Festu. Oblíbený gastrofestival nabídne kromě nejrůznějších hamburgerů další slané a sladké pokrmy, koktejly či domácí limonády. Akcí bude provázet herečka a moderátorka Markéta Hrubešová.

Milovníci dobrého jídla a pití by si rozhodně měli zapsat do diářů termín 24. července, kdy se mohou ve Slavičíně těšit na obdobu známé Park párty, tentokrát ovšem ve zbrusu novém formátu. „Jsme rádi, že můžeme naši tradiční akci letos rozšířit o gastronomické zážitky a přinést do Slavičína poprvé festival burgerů. Zvlášť po tak dlouhé kovidové pauze to bude pro místní obyvatele jistě příjemná změna,“ uvedl starosta Slavičína Tomáš Chmela.

Ve své nabídce slibuje festival burgery klasické i s trhaným masem, řecké a kanadské speciality i varianty pro vegetariány. „Doplní je navíc tacos, sýry, tortilly nebo hotdogy, ze sladkostí pak wafle, mléčný karamel, zmrzlina a další zákusky,“ zve na pestré menu festivalu Lukáš Lauman z pořádající agentury Backstage.

Kromě vybraných gastro lahůdek je připravený také bohatý doprovodný program. Moderovat jej bude herečka, moderátorka a autorka kuchařek Markéta Hrubešová. O hudební produkci se postarají skupiny FOCUS rock a L. A. Sunday. Děti se mohou těšit na vystoupení klauna Brdíka, skákací hrady, herničky, tetovačky, balonky a další zajímavou zábavu.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x