Slovácko vyhrálo, Zlín remízoval

foto: Fastav Zlín
SLOVINSKO, LUHAČOVICE - Poněkud jiný model letní přípravy volí fotbalisté Slovácka a Zlína. Prvně jmenovaní odjeli do Slovinska, Zlínští odskočili jen o pětadvacet kilometrů dále, do Luhačovic. Slovácko se chystá na evropský pohár, Zlín na úvod ligy se Slavií Praha.

Výprodej v uherskohradišťském klubu nakonec nebyl vůbec dramatický, do Polska zamířil jen Kliment. Ten bude působit ve Wisle Krakov, jeho exspoluhráči změřili síly s městským rivalem Cracovií a dokázali vyhrát 1:0, když se v 58. minutě trefil Cicilia, zřejmě jednička pro střílení branek.

Zahrál si široký kádr včetně posil, například brankáře Nguyena či Šašinky a Holzera, další duel bude proti dvěma maďarským celkům a pak už, ještě před startem nejvyšší soutěže, čeká bulharský Lokomotiv Plovdiv v premiéře Konferenční ligy. Ten v uplynulé sezóně pořádně prohnal londýnský Tottenham s hvězdným střelcem Kanem.

Fastav Zlín má v Luhačovicích velmi slušné zázemí, k přípravě si přímo do lázeňského města pozval druholigový Prostějov i s Petrem Jiráčkem.

Za Zlín skórovali zadáci Kolář a Matejov, výsledek 2:2 je spíše zajímavý než cokoliv říkající.

17. července čeká v generálce na ligu Zbrojovka Brno.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x