Tak se slaví svátek. V Plzni rozhodl o výhře Beranů 4:2 Štěpán Fryšara

Velmi pěkně si hokejisté Zlína zpříjemnili závěr letošních vánočních svátků. Na ledě favorizované Plzně se pěkně pochlapili, když sebrali Plzeňanům všechny body.

Může za to každý z bojovníků, ale pěkně stylově slavil na Štěpána nositel vánočního jména. Jedenadvacetiletý zlínský centr prokázal už poněkolikáté, že umí rozhodovat zápasy.

Měl nač navazovat. Hosté šli totiž do vedení v první části a to v oslabení, Ondráček si sám vybojoval puk a bekhendovým blafákem uklidil puk za Frodla.

Domácí mají silné mužstvo, dobře chytajícího Čiliaka poprvé překonal Rob.

Ale Zlín bojoval Vánoce nevánoce. Což se vyplatilo, po druhé třetině hosté překvapivě vedli, když se střelecky prosadil pohotově Sedláček.

Ve 43. minutě ukázal střeleckou pohotovost jasný lídr kanadského bodování, domácí snajpr Gulaš, bylo to 2:2.

Poslední fáze ale patřila oslavenci jménem Štěpán Fryšara.

Nejdříve v 50. minutě byl dokonale důrazný na brankovišti a za dvě minuty sfoukl naděje domácích definitivně svým druhým gólem.

Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín 2:4, bravo.

A v sobotu v čase mezi svátky hezky na Kladno, hraje se v půl čtvrté.