Tragická událost v Koryčanech, zemřeli dva dobrovolní hasiči

Dobrovolným hasičům patří velké díky. Foto: archiv, Policie ČR
KROMĚŘÍŽSKO - Při výbuchu rodinného domu zemřeli dva lidé a další čtyři osoby byly zraněny. Kvůli neštěstí vzlétl i vrtulník.

Dnes odpoledne krátce po půl jedné došlo v Koryčanech v souvislosti s únikem plynu k výbuchu rodinného domu. Zemřeli při něm dva lidé a další čtyři osoby byly zraněny.

Ihned po oznámení k místu této tragické události vyjelo několik policejních hlídek, hasiči a záchranáři. Dopravní i pořádkoví policisté uzavřeli hlavní silniční tah z Kroměříže do Kyjova a po dobu provádění záchranných a likvidačních prací odklání provoz. Rovněž dohlíží na to, aby se do blízkosti zničeného domu nedostaly nepovolané osoby. Na místo dorazili také kroměřížští kriminalisté, kteří společně s vyšetřovatelem hasičů stále ještě zjišťují přesnou příčinu a okolnosti výbuchu. Psychologickou pomoc potřebným zde poskytovali policejní krizoví interventi.

Jakmile likvidační práce skončí a zhorší se světelné podmínky, objekt zabezpečíme a budeme jej střežit celou noc. Ráno se sem opět vrátí kriminalisté a budou pokračovat v ohledávání místa činu a ve vyšetřování.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->