Tříkrálová sbírka v Luhačovicích bude, ale možná v jiné podobě

Foto: Luhačovice.eu
LUHAČOVICE - Pomalu, ale jistě se blíží čas tradiční Tříkrálové sbírky, jakou podobu bude tentokrát mít, se zatím neví. Jak serveru Zlin.cz sdělila za luhačovickou Charitu Anna Martincová, pořadatelé hledají vhodnou formu tak, aby neohrozili bezpečnost koledníků i dárců.

Vše podle Martincové bude záležet na vývoji epidemiologické situace. „Když se situace bude vyvíjet dobře, tak by se Tříkrálová sbírka v územní působnosti Charity Luhačovice mohla uskutečnit v sobotu 9. ledna 2021. A to vše s ohledem na veškerá epidemiologická opatření. Je tu však také možnost, že se koledování uskuteční i virtuálně. O vývoji situace chceme aktuálně informovat,“ konstatovala Martincová.

Kdo má zájem se koledování zúčastnit, může se přihlásit u koordinátora dobrovolníků a Tříkrálové sbírky Karla Adámka. Kontaktovat jej lze ve všední dny na čísle 737 012 235 nebo 577 132 355, případně e-mailem zaslaným na adresu dobrovolnici@luhacovice.charita.cz.

„V současné době se snažíme všechny naše služby zachovat bez omezení. Doufám, že se nám koledu podaří nějakým způsobem připravit a budeme moci k vašim domovům přinést tříkrálové požehnání,“ dodala Martincová.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x