Úvod jara bez bodu. Karviná – Zlín 2:0

KARVINÁ - Kdepak, tohle nebyl vydařený vstup do fotbalového jara. Zlínští v inovované sestavě vůbec nepřesvědčili a v topící se Karviné prohráli zaslouženě 0:2, rázem jsou zase v nebezpečné zóně.

Přitom to byly právě Zlíňané, kteří spálili první obrovskou příležitost zápasu. Ve 22. minutě nebezpečně odcentroval Jiráček, Fantiš tlačil míč do branky, ale její strážce Bolek se zaskvěl reflexivním zákrokem.

Na konci první půlhodiny slavili domácí. Po sérii rohů se míč odrazil na šestnáctku a tam vypálil excelentně – tvrdě i přesně Smrž. 1:0.

Za chvíli mohlo být ještě hůře. Závar před brankou ovšem vyřešili Zlíňané obětavě i originálně ragbyovým mlýnem, v němž se míč ztratil.

Další šanci po Janečkově chybě zazdil Jawo a do šaten šli rozhodně spokojeněji Slezané.

Ti pak ve druhém poločase zvýšil po spolupráci Ba Louy a Taiwa. Tomu nedalo moc práce skórovat podruhé.

Týž hráč pak ještě v závěru vypálil těsně vedle.

MFK Karviná – Fastav Zlín 2:0.