Vsetín na koni. Vrchlabí na kolenou

VSETÍN - Už si pomaličku mohou otevírat vrátka do semifinále. Vsetínští hokejisté totiž zvládli i druhý domácí zápas čtvrtfinále play off Chance ligy a po výhře 3:1 vedou totožně v celé sérii s Vrchlabím.

Góly tentokrát začaly padat až hodně pozdě. Na starost si je vzali mladíčci v obou týmech.

Ve 37. minutě se prosadil domácí Klímek, ale uběhla jen půlminutka a jásali pro změnu „krakonošboys“. Také Vrchlabí má šikovného mladého střelce, prosadil se devatenáctiletý Koffer.

A tak se rozhodlo až v závěru velmi dramatického utkání.

Pokolikáté už zvedl prapor Vsetína jedenačtyřicetiletý Radim Kucharczyk, jediný pamětník slavné éry valašského hokeje. Byl klíčivým mužem v předkole play off, stejně tak nyní. V 55. minutě došťouchl puk za brankáře Vrchlabí Soukupa.

Za minutku zvonila tyčka za domácím brankářem Málkem a vše dokončil podobně jako o 24 hodin dříve muž jména fotbalového ale umu hokejového Jan Berger.

Podtrhl výhru domácích 3:1 a v pátek už v případě výhry ve Vrchlabí mohou Vsetínští slavit postup do semifinále.