Vsetín napravil zaváhání. V Ústí nad Labem vyhrál 5:2

ÚSTÍ NAD LABEM - V pátek si pořádně zabrnkali na nervy věrných (a početných) fanoušků. Ve druhém utkání předkola play off Chance ligy podlehli hokejisté Vsetína Ústí nad Labem 1:2. A tak pod hradem Střekovem měli v neděli co napravovat.

Povedlo se, ale bylo to docela houpačkové.

Valaši vedli v polovině základní hrací doby po gólech Bartka a Štacha o dva góly a když ve 44. minutě ještě zvýšil znovu Bartko, vypadalo to na pohodu.

Kdepak, domácí během dvou minut dvěma „slepenci“ snížili a byli nadále hodně nebezpeční.

Rozhodující akce začala bombou do masky vsetínského brankáře Gáby. Hra se rychle přelila do třetiny Ústeckých a pamětník zlatých vsetínských časů a posledního titulu z roku 2001 Radim Kucharczyk ve svých jedenačtyřiceti zase prokázal, jak je pro svůj klub důležitý. Jeho přesná rána zápas rozhodla. Hořanský pak do prázdné klece domácích stvrdil vítězství Vsetína 5:2.

Postup mezi osmičku mohou Valaši podepsat na severu Čech zítra, kdy se hraje čtvrtý zápas série, v níž vedou 2:1.