Vsetín ohlásil další posilu do útoku. Na Lapač zamířil odchovanec Zlína Gago

Třiadvacetiletý útočník Michal Gago posílil hokejisty Vsetína. Foto: VHK Robe Vsetín
VSETÍN – Vsetínští hokejisté hlásí další posilu do útoku! Ofenzivu VHK ROBE doplnil třiadvacetiletý útočník Michal Gago. Odchovanec Zlína si premiéru v zelenožlutém dresu odbyl minulý týden proti Prostějovu, nyní na Lapači podepsal smlouvu.

Michal je důrazný útočník, hráč v ideálním hokejovém věku. Věříme, že když bude zdravý, bude pro tým přínosem,“ uvedl jednatel klubu Daniel Tobola.

Gago prošel mládežnickými výběry Beranů. V Baťově městě si zkusil rovněž nejvyšší seniorskou soutěž, ve které doposud odehrál šestadvacet utkání. Další starty v dospělém hokeji přidal za Havířov, Přerov a Prostějov, jednu sezonu strávil ve Znojmě v tehdejší EBEL.

Někdejší mládežnický reprezentant, jenž v minulosti startoval například na Hlinkově memoriálu, se Vsetínem nejprve trénoval. Nyní má jistotu. Ví, že v nadcházející prvoligové sezoně bude bojovat právě za zelenožluté barvy. Když jsem se od agenta dozvěděl, že by měl o mne zájem Vsetín, byl jsem moc rád. Klub se netají svými ambicemi, navíc pocházím z regionu. To je super. Jsem tady, abych týmu pomohl dostat se tam, kam chce. Jak to bude, nechám samozřejmě na trenérech. Budu se snažit přispět jak body, tak důrazem. Zkrátka tím, co bude potřeba,“ prohlásil Michal Gago.

Fanouškům se představí v úterním domácím zápase proti Prostějovu. 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x