Vsetín vyhrál ve Vrchlabí, série je vyrovnaná

VRCHLABÍ - Podruhé už vsetínští hokejisté v podhůří Krkonoš nezaváhali. Pozornou hrou v obraně a první nulou mladého osmnáctiletého brankáře Málka knihují výhru 2:0. Ve čtvrtfinálové sérii druhé nejvyšší hokejové soutěže srovnali na 1:1 a mohou se těšit na dvě příští utkání na vlastním ledě.

Znovu se hrál vyrovnaný zápas, obě branky vstřelil útočník Vsetína Adam Zeman.

První už ve 3. minutě, druhou, rozhodující ve 42.

Zápas poznamenala spousta vyloučení, dominantní byl exextraligový domácí Martin Heřman. Ten si vyzkoušel prakticky vše, co při oslabení vlastního týmu lze. Pykal na dvě minuty, na pět, dostal i osobní trest na deset minut a aby vše zkompletoval, nakonec byl vyloučen i do konce utkání.

I tohle byl jeden z důležitých faktorů, Vsetín po výhře 2:0 frčí ve středně dobré a obezřetné náladě z Krkonoš domů. Na Lapači se bude hrát v úterý a ve středu. Série je vyrovnaná, hraje se na čtyři vítězné zápasy a bude to jistě boj.