Zfetovaná žena rozbila v obchoďáku požární hlásiče, evakuace se dotkla desítek lidí

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
KROMĚŘÍŽ - Z obchodního domu v Kroměříži muselo být evakuováno zhruba padesát lidí. Poprask zavinila zfetovaná žena, serveru Zlin.cz to oznámila policení mluvčí Simona Kyšnerová.

Když se v podvečer nákupním centrem v Kroměříži rozezněl požární hlásič, byli nuceni budovu neodkladně opustit všichni zaměstnanci i nakupující. Jednalo se o přibližně 50 osob. Na místo ihned vyjeli hasiči a policisté.

Vestibul ale nechtěla opustit osmatřicetiletá žena. Byla velmi agresivní a slovně i fyzicky napadala kolemjdoucí. Nakonec agresorku zpacifikoval zaměstnanec obchodu, kterého žena rovněž fyzicky napadla, a jeden ze zákazníků. Vzápětí na místo dorazila policejní hlídka, která si ženu převzala.

„U výtržnice jsme provedli dechovou zkoušku na alkohol, ta byla negativní. Zato tester na drogy odhalil užití pervitinu a marihuany. Po chvíli se výtržnice policistům přiznala, že požární hlásiče rozbila ona. Rozzlobilo ji totiž, že jí z automatu nevypadla žvýkačka ani peníze, které do něj vhodila. Protože hrozilo, že by mohla ve svém jednání pokračovat, skončila na protialkoholní záchytné stanici,“ upřesnila Kyšnerová.   

Případem se nyní zabývají policisté z kroměřížského obvodního oddělení. Žena je podezřelá z trestných činů výtržnictví a šíření poplašné zprávy, za což jí hrozí až tříleté vězení.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x