Zlínská zoo chystá na jarní prázdniny speciální program

Foto: Archiv ZOO Zlín
ZLÍN - Pro všechny návštěvníky, kteří příští týden během jarních prázdnin Zlínského kraje zavítají do zahrady, nabídne Zoo Zlín speciální prázdninový program. Děti i dospělí se tak mohou od pondělí 2. března do pátku 6. března těšit na komentování u vybraných expozic zvířat a na pátrací hru v areálu, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

„Při sedmi komentovaných zastávkách představíme nejen život zvířat v zimním období, ale také zajímavosti z anatomie a biologie. První povídání odstartuje v 10.30 u lachtanů, to poslední pak v 15.00 u tučňáků,“ upřesnila Romana Bujáčková. Pátrací hru budou tvořit různé úkoly, jejichž řešení lze najít poblíž šesti expozic v celém areálu zoo. Každý řešitel „pátračky“ získá drobnou odměnu. Na tři vylosované výherce čeká speciální cena.

Zahrada nezapomněla ani na občerstvení. „K dispozici budou všechny restaurace v areálu zoo. Otevřena bude také Chocolatérie a Kefa bar s etiopskou kávou. Po zimní přestávce opět bude jezdit vláček,“ doplnila Romana Bujáčková.

Pro návštěvu areálu lze využít hlavní vstup, od neděle 1. března po celý prázdninový týden (v závislosti na počasí) i sezonní. Stále také platí zvýhodněné zimní vstupné do zoo, které pro děti činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč. Od soboty 29. února do konce března je Zoo Zlín otevřena od 8.30 do 17.00 hodin.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x