Nejlepším sportovcem Uherského Brodu se stala olympionička Pančochová

Ilustrační foto (Foto: Facebook Šárka Pančochová)Ilustrační foto (Foto: Facebook Šárka Pančochová)
Ilustrační foto (Foto: Facebook Šárka Pančochová)
Co se děje 5. 4. 2014 | Autor: Zlin.cz

UHERSKÝ BROD - Uherský Brod rozdal už popáté ceny pro své nejlepší sportovce a sportovní kolektivy, absolutní vítězkou se stala rodačka Šárka Pančochová, která naši zem reprezentovala ve snowboardu na olympijských hrách v Soči. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí uherskobrodské radnice Elen Sladká.

Ceny město rozdalo v pěti kategoriích a celkem bylo nominováno 22 jednotlivců a šest kolektivů.

V kategorii mládeže zabodoval tenista David Krčmář, ze sportovních kolektivů se nejlépe vedlo juniorským florbalistkám 1. AC Uherský Brod. V kategorii dospělých zvítězil hokejista Milan Šiller. Nejúspěšnějším trenérem  se stali František Vaněk, kterého navrhl In-line hokejový klub, a Zbyněk Kůdela, kterého nominovl HC Uherský brod). Zvláštní cenu pak obdrželi Rostislav Hruboš (navržen ČSK za dlouholetou činnost ve funkci sekretáře), Jiří Krejčiřík (navržen TJ Sokol UB za dlouholetou aktivní práci), Miroslav Mlýnek (navržen TJ Sokol UB za dlouholetou aktivní práci pro organizaci) a František Špaček dlouholetý člen basketbalového oddílu TJ Spartak UB a člen výkonného výboru).

"Celkové vítězství ale patřilo snowboardistce Šárce Pančochové. Ta se však bohužel kvůli povinnostem mimo území republiky na slavnostním večeru objevila jen ve video pozdravu," uzavřela Sladká.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam