Berani za tři body. Hradecký Mountfield přetlačili po boji 4:2

Nic není zadarmo, zpackaný úvod soutěže teď hokejisté PSG Zlín horko těžko napravují. Už popáté v řadě bodovali, ale že to stálo sil... Hradec Králové nebyl špatným soupeřem. Zlínští ale zapisují zaslouženě tři body za bojovnost, obětavost a hlavně za výhru 4:2.

Důležitý bývá úvod a ten tentokrát domácím vyšel. Už ve 4. minutě se radoval z dalšího gólu do letos slušné střelecké sbírky Vlach.

Pak domácí své vedení navýšili, běžela 8. minuta a po výborné orientaci před Kantorovou brankou zvýšil Svoboda.

Co pracně vydřeli, během pár vteřin ztratili. Hosté bleskově vyrovnali, na rozmezí 11. a 12. minuty vyděsili domácí ochozy Kukumberg a Vantuch.

Velmi důležitá ale byla rychlá gólová odpověď, kterou si v 15. minutě nachystal Ondráček, který při Okálově absenci naskočil do první Leškovy řady.

Pak už gólových radostí ubylo, jedinou připravil divákům dovednou tečí Čajánek v minutě 29. Což bylo střelecky vše, až do konce ale oba týmy bojovaly se vší vehemencí a bylo se nač dívat.

Domácí udrželi výhru 4:2 a prchají ze samého dna tabulky.