Konec špatný – všechno špatné. Berani padli v Třinci

Dlouho to vypadalo nadějně, zlínští hokejisté hráli na ledě lídra z Třince vyrovnanou partii, nakonec ale vezou porážku 2:6. Zkolabovali totiž v poslední desetiminutovce.

Přitom zažili úvod, který je vyšvihl na koně. Za 42 vteřiny už vedli, Čajánek ukázal, že asistence nohou může být pěkně účinná, nabil pravačkou do jízdy Veselému a ten otevřel gólový účet.

V čase 11.00 ale pěkně vypálil Adamský a bylo to 1:1.

Ve druhé části šli ale opakovaně Berani do tří a napodruhé to pumelicí využil třinecký obránce Roth.

Stejnou mincí ale za chvíli odpověděl zlínský Žižka.

Pro Zlín smůla v samém závěru druhé třetiny, když se trefil devatenáct sekund před koncem Klepiš.

Berani trkali i po druhé přestávce, když ale odmítl vyrovnat Holík, pykali až moc tvrdě.

Během necelých tří minut proměnili bojovné drama v jasný výsledek 6:2 postupně Dravecký, Rufer a znovu Roth.

Hosté doplatili na častá vylučování, domácí proměnili hned čtyři přesilovky.

V neděli odpoledne končí první polovina soutěže. PSG hostí od půl čtvrté odpoledne pražskou Slavii.