Cenný bod z Liberce. Slovácko tam remízovalo 0:0

LIBEREC - Co je doma, to se počítá. A je-li to bod ze hřiště silného Slovanu Liberec za remízu 0:0, je to pro Slovácko o to příjemnější. Obětavý výkon hostů, kteří dohrávali po vyloučení Šimka v deseti, korunoval při závěrečném náporu Ještědníků výborný brankář Hradišťanů Milan Heča.

Slovácko jelo na sever Čech bez Diviše a Doška a tak se žádné brankové hody ze strany hostů čekat nedaly. Ale…ve 23. minutě si šikovný Havlík seběhl na pravou stranu, vypálil a míč orazítkoval břevno domácí branky!

Totéž „v bleděmodrém“ se ovšem konalo za chvíli na druhé straně, to se do střelecké pozice dostal Jefremov a nádherným obloučkem nastřelil rovněž horní část konstrukce branky.

Urputnou bitvu ve středu pole poznamenalo deset minut před koncem vyfaulování hostujícího obránce Šimka, podle předpokladu domácí nabrali závěrečné obrátky, ale Heča byl báječný, všechny šance domácích vychytal. Jednou za něho navíc dokonale zaskočil téměř na brankové čáře Biolek. A do kraje vína tak putuje velmi cenný a trochu nečekaný bod za remízu 0:0.