Zlaté body z Příbrami. Slovácko vyhrálo 1:0

PŘÍBRAM - V zápase pravdy jelo Slovácko do Příbrami. Několik šancí domácích přežilo, samo mělo těch vyložených více a jednu proměnilo. Tři body za výhru 1:0 se moc a moc hodí.

V první půli se zaskvěl golman Slovácka Heča, když chytil gólovou ránu zblízka, za hlavu se chytal domácí Brandner.

Hosté se za chvíli radovali, když skóroval Civič, gólu ale předcházel Koného útočný faul.

Po přestávce dostal hra větší spád, Civič spálil největší šanci, když nepropálil z ideální pozice brankáře domácích Hrušku.

V 80. minutě se mohla radost hostů propuknout naplno naplno. Diviš zatáhl míč z pravé strany, našel nabíhajícího Ťoka a ten trefil míč po zemi do sítě.

V samém závěru mohl zvýšit Diviš, nestalo se, ale i tak vezou hosté velecenné vítězství 1:0.