Advent, Vánoční Svátky a prázdniny v zábavním centru GALAXIE ZLÍN

Foto: GalaxieFoto: Galaxie
Foto: Galaxie
Komerční sdělení 25. 11. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Zábavní krytý park Galaxie si pro Vás a Vaše ratolesti připravil na listopad i prosinec bohatý program, oblíbené atrakce a mnoho zajímavých akcí. Velkou výhodou tohoto centra je možnost strávit společný čas rodičů se svými dětmi bez ohledu na počasí venku. Co je ale při cestě zlínským vesmírem nejlepší, že v této Galaxii můžete zůstat stejně jako na vesmírné stanici jak dlouho chcete. Mají tady totiž i pěkný rodinný hotel s whirlpoolem a saunou s hvězdným nebem, kde si po celodenním řádění celá rodina krásně odpočine.

DÁRKY Z GALAXIE
Pokud si lámete hlavu nad dárky pro své děti nebo děti svých blízkých, navštivte Galaxii. S jistotou si odnesete dárky, z kterých se budou děti radovat. Galaxie nabízí dárkové vstupenky do zábavního parku v různých cenách a třeba i dárkové poukazy na NOC v GALAXII pro děti. Přichystány jsou také kombinované balíčky, např. tričko + vstupenka, CD + vstupenka, plyšák + vstupenka. A jestli si nevíte rady i s dárky pro Vaše blízké dospělé. Poukazy na wellness, wellness s večeří a sektem i poukazy na masáže.

Jako příklad můžeme uvést populární Romantický balíček pro dvě osoby:
Vychutnejte si soukromí galaktického wellness a umění šéfa kuchyně s jeho týmem. K letošní romantické příležitosti si pro Vás připravili tří chodové menu. Samozřejmě nabízí Galaxie také romantické balíčky s přespáním pro celou rodinu v útulných hotelových pokojích.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ aneb PRÁZDNINOVÁ Galaxie ALL inclusive
Nejen během Vánočních prázdnin nabízí Galaxie i hlídání dětí. Začátek i konec hlídání je variabilní podle potřeb rodičů a dětí. Součástí je teplý oběd /výběr z několika dětských jídel/, pitný režim a neustálý pedagogický dozor. Nebude se jenom řádit na atrakcích, ale děti se mohou účastnit i tvoření nebo soutěží.

OTEVÍRÁCÍ DOBA O SVÁTCÍCH A PRÁZDNINÁCH:
23. 12.2016 otevřeno 10 - 19 h
24.-25.12.2016 - zavřeno
26. - 30.12.2016 otevřeno 10 -19 h
31.12.2016 otevřeno 10 -17 h !!!
1.1.2017 -  zavřeno

Foto: Galaxie
RODINNÝ ZÁBAVNÍ PARK GALAXIE ZLÍN
Zábava pro děti, relaxace pro rodiče!

Komplex Galaxie v sobě sdružuje jedinečný zábavní park, hotel, wellness služby a  rodinnou restauraci. Nachází se ve Sportovním areálu Vršava na okraji Zlína. V jeho těsné blízkosti se nachází tenisové haly a kurty a také několik fotbalových hřišť. Kolem haly prochází hlavní cyklostezka propojující město Zlín se ZOO Lešná. Nedaleko komplexu se nachází i golfové hřiště a koupaliště. Celý areál se nachází v pěkném prostředí u lesa na okraji města a přesto lze centrum Zlína dosáhnout s MHD či jinak za několik minut.

Zábavní park
V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Atrakce v hale:

  • Velká multifunkční prolézačka s tobogány a obřími skluzavkami
  • Horolezecká stěna
  • Skákací hrad Galaxie
  • Vesmírná stanice
  • Trampolíny
  • Raketoplán
  • Malý skákací hrad
  • Hřiště na basketbal, fotbal a badminton
  • Dětský koutek
  • Motokárová dráha
  • Střelecká aréna
  • Stolní tenis
  • Billiard
  • XXL Kicker
  • Air Hockey
  • Masážní křesla

Hotel
Hotel Galaxie Zlín nabízí komfortní ubytování na vysoké úrovni pro celé rodiny. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Hotelovým hostům je k dispozici po celý den restaurace nabízející snídaně, obědy i večeře. Ubytovaní hosté tak mají garanci vysokého komfortu ubytovaní a kvality služeb v celém komplexu Galaxie.
Wellness
Wellness Galaxie je více než pouhým relaxačním centrem nabízejícím služby aktivního i pasivního odpočinku. Naleznete zde profesionálně vybavené zařízení, které obsahuje saunu s hvězdným nebem, vesmírný whirlpool s videoprojekcí, odpočívárnu, masážní salon, šatnu a sociální zařízení.
Restaurace
Domácí kuchyně, novinkou letošního léta je venkovní posezení se specialitami na grilu a atrakcemi pro děti zdarma.

Fotogalerie

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam