SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na divadelní představení Tartuffe

Čtená zkouška Tartuffe, R.Král (Foto: Městské divadlo Zlín)Čtená zkouška Tartuffe, R.Král (Foto: Městské divadlo Zlín)
Čtená zkouška Tartuffe, R.Král (Foto: Městské divadlo Zlín)
Soutěž 28. 11. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenky na zlínské divadelní představení Tartuffe, které se koná ve středu 14. 12. 2016 od 19 hodin v Městském divadle Zlín. Zasmějte se při nestárnoucí skandální komedii.

Tartuffe. To slovo, to jméno zní skoro jako šifra, jako zaklínadlo. Co se za ním skrývá? Podvodník? Pokrytec? Svatoušek? Nebo skutečně příkladný muž? Ostře satirická komedie o umění slovní manipulace, o schopnosti nasadit si masku svatého, příkladného muže v situacích, kdy je to potřeba. O tom, že postava Tartuffa nachází živnou půdu především v takové společnosti, která poztrácela veškeré základní hodnoty nebo je v marastu doby právě hledá. Když ovšem narazí na Tartuffa, nehledá ty hodnoty zrovna na nejlepším místě.

Tartuffe, umělec ve šmejdovství, jenž vás dokáže totálně oblbnout, umělec v nasazování líbezné masky. Falešný spasitel našich životů. Sladká reklama, která vás ukecá a které nelze odolat.

Říká se, že každá doba má své Tartuffy. Jakého Tartuffa tedy máme my?

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 28. 11. do 4. 12. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Jana Valentová .Gratulujeme.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam