8 + 1 tip, co si nenechat ujít právě teď ve Velkých Karlovicích

Co podniknout o jarních víkendech, aniž byste museli cestovat daleko od domova? Naplánujte si výlet do Velkých Karlovic. Resort Valachy chystá řada zajímavých akcí, jejichž návštěvu můžete navíc krásně spojit s odpočinkem ve Wellness Horal. Co si nenechat ujít?

Etiketa stolování s Ladislavem Špačkem (1. 5.)

Poslední volná místa! Připomeňte si zásady stolování a společenského chování zábavnou formou s mistrem etikety Ladislavem Špačkem přímo u degustační večeře ve Spa hotelu Lanterna. Doporučujeme spojit návštěvu akce s ubytováním, abyste si užili také odpočinek uprostřed krásné jarní přírody Beskyd a wellness. Více zde.

Pečení frgálů a další kuchařské kurzy (4. a 5. 5.)

Přiučte se kuchařskému a pekařskému řemeslu na kurzech v hotelu Galik. Nejbližší termíny, na které jsou volná místa:

  • 4. 5. Příprava borůvkových knedlíků
  • 5. 5. Kurz pečení valašských frgálů
  • 1. 7. Kurz pečení pizzy (nejen) pro děti

Galavečer s Romanem Paulusem (8. 5.)

Legendární michelinský šéfkuchař se opět vrací do Spa hotelu Lanterna. Při degustačním večeru v jeho režii se budou servírovat mj. marinovaný losos v rumu, chřestový krém se smrži, jehněčí hřbet nebo vanilkovo-jahodový cheesecake. Zbývají poslední volná místa!

Marek Orko Vácha: Krajina, zrcadlo duše (10. 5.)

Podvečerní povídání se známým knězem a molekulárním biologem na téma křesťanství a ochrany přírody ve Spa hotelu Lanterna.

Pohádková cesta lesem (9. 6.)

Oblíbená rodinná akce u hotelu Galik. Vezměte děti na dobrodružný výlet, při němž se potkají s pohádkovými postavami z filmů a večerníčků, budou s nimi plnit zábavné úkoly a v cíli je čeká odměna i doprovodný program.

Degustační večer s vinařstvím Verýsek (15. 6.)

Slavnostní večer k uvedení nového menu Spa hotelu Lanterna s průvodním slovem šéfkuchaře Pavola Pikuláka a vinaře Tomáše Osičky.

Triatlon Valachy man (22. a 23. 6.)

Tradiční triatlonový závod ze série DATART Valachy tour se letos už podruhé uskuteční u vodní nádrže Bystřička. Nabídne tři závodní trasy pro dospělé a také závody pro děti a doprovodný program.

Zbigniew Czendlik: Polské krásné, Polsko mé (30. 6.)

Další setkání ve Spa hotelu Lanterna se známým knězem, který má kořeny v Polsku a vedle povídání o své zemi hostům připraví k ochutnání i tradiční polskou polévku žurek.

Další informace najdete v kalendáři akcí Resortu Valachy zde.

Tip navíc: za relaxací a na masáž do Wellness Horal

Součástí Resortu Valachy je i relaxační centrum Wellness Horal, kde si odpočinete v termálních bazénech, v saunovém světě (8x denně se tu konají i saunové rituály) nebo při exotické masáži. Otevřeno je denně od 9:30 až do 21:30.

TIP: Dopřejte si celý den plný hýčkání s balíčkem Wellness den pro zdraví. Zahrnuje celodenní pobyt ve Wellness Horal (ve všední dny) a k tomu masáž či beauty ošetření a tříchodový oběd v hotelové restauraci.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x