SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na sladce Čokoládový festival ve Zlíně!

Čokoláda (Foto: Čokofest)Čokoláda (Foto: Čokofest)
Čokoláda (Foto: Čokofest)
Soutěž 3. 1. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Soutěžte s námi o 10 vstupenek na nejsladší akci tohoto roku! Čokoládový festival se po dlouhé době vrací opět do Zlína. Je to jedinečná událost pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Přijďte se bavit s celou rodinou. Jsou pro Vás připravené kvízy, soutěže a spousty dárků! Můžete se těšit mimo jiné na degustaci, worshop a vaření s čokoládou, čeká Vás také výstava historie čokolády a spousta stánků, kde si můžete sladkosti zakoupit.
Již od pátku 20. 1. až do neděle 22. 1. 2017 můžete festival navštívit v hale Euronics ve Zlíně.

Pokud nechcete spoléhat na štěstí, kupte si vstupenky pro dospělé za 50,- a pro studenty, důchodce a děti od šesti let za 30,-, mladší návštěvníci mají vstup zdarma. Navíc Vás bude čekat sladké překvapení. A to ještě není vše. Jsou pro Vás připravené kvízy, soutěže a spousty dárků! Už se těšíte stejně jako my?

Program, prodejní místa a další informace naleznete na cokoladovy-festival.cz.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 3. 1. do 10. 1. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.Soutěž ukončena. Výherci: Jan Klíma, Petra Špendlíková, Bohdana Šišková, Kateřina Koudelná, Dagmar Hanákováá, Alena Gavendová, Martin Hlavica, Kateřina Grylová, Miroslav Holík. Gratulujeme!

Čokofest 2017

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam