SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert UDG

Emotikon tour 2017 (Foto: UDG)Emotikon tour 2017 (Foto: UDG)
Emotikon tour 2017 (Foto: UDG)
Soutěž 25. 1. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Dámy a pánové, držte si klobouky, do Zlína míří pop-rocková hudební skupina UDG z Ústí nad Labem a v rámci své jarní tour Vám představí svou novou desku Emotikon. Máme pro Vás připraveny vstupenky na 17. 2. do zlínského Fénixu, kde se brány otevřou v 20.00, tak neváhejte a zapojte se do soutěže! Je na co se těšit!

Z kraje roku 2016 UDG přichází po třech letech s novým albem, které nese název Emotikon. Rockové album má skvělý zvuk, který reflektuje všechny zkušenosti kapely, která patří definitivně mezi stálice české hudební scény. Singl „Atomy“ čtyřikrát po sobě suveréně zvítězil v hitparádě na TV Óčko a na kanále youtube si jej pustilo více než milión a půl fanoušků. UDG jsou rovněž jednou z nejpopulárnějších kapel na sociální síti facebook, kde mají přes 75tis fanoušků.

Nebojte, UDG v tom rozhodně nebudou sami, jako host se představí mladá šumperská skupina Trocha klidu a tenhle nekončící večírek budou uzavírat staří známí kámoši z pražské rock-punkové kapely OVOCE.

Vstupné v předprodeji na pokladně v Golden Apple Cinema Zlín či přes mail lena@fenixclub.cz za krásných 200 Kč, na místě pak za 250 Kč.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 25. 1. do 1. 2. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Pavel Kusenda, gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam