SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert vokální skupiny FRAGILE

Fragile (Foto: Agentura September)Fragile (Foto: Agentura September)
Fragile (Foto: Agentura September)
Soutěž 7. 2. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Agentrura September a Zlin.cz vám přinášejí soutěž o vstupenky na koncert slovenské vokální skupiny FRAGILE, která zavítá 20. 3. 2017 do Academia centra UTB Zlín, které rozezvučí od 19 hodin. Fenomenální a uznávaná slovenská kapela, nositelka mnoha hudebních cen, sólově zpívá "a cappella", největší světové hity bez použití hudebních nástrojů. Energie, kterou kapela z pódia odevzdává se dá jenom těžko opsat, musíte ji zažít. Tak neváhejte a soutěžte s námi!

FRAGILE oslnila na turné s Richardem Müllerem a tentokrát sólově zpívá největší světové hity. Bez použití hudebních nástrojů – „a cappella“ interpretují známe rock – pop – jazzové hity světových umělců, například QUEEN, KAREL GOTT, STING, STEVIE WONDER, JOHN LENNON, NORAH JONES, BILLY JOEL, TINA TURNER… Skupina FRAGILE však zvládá tento náročný žánr mistrovsky. I když se v jejich repertoáru najdou i skladby velikánů jakými jsou Bach či Chopin, jejich největší předností jsou tituly současné populární hudby. Hity světových autorů a interpretů přetvářejí do poslucháčsky velmi příjemných, atraktivních podob s velkou mírou hravosti a kreativity. Jejich představení jsou plné nejen výborné hudby, ale také skvělého humoru, díky kterým zažijete neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy.

Fragile tvoří: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 7. 2. do 15. 2. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Ivana Kocúrková. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam